יום ש', ח’ בניסן תשע”ח
 
 
 
 
 
 
 
 
תלמידים והורים יקרים, השלגים שירדו עלינו בימים האחרונים, אינם מאפשרים לימודים סדירים בבית הספר. ולכן הלמידה נעשית מרחוק. הנכם מוזמנים להיכנס למרחבים הכיתתיים ולבצע את המשימות שמחכות לכם. כמו כן....
קרא עוד...
הורים יקרים שלום, ביום רביעי 29.5.13 יתקיים תרגיל למידה מרחוק לתלמידי כיתות ג-ו. מטרת התרגיל לוודא את תקינות המערכת ולתרגל עם התלמידים מה עושים במידה ולא מגיעים לבית הספר (בהוראת משרד החינוך, משרד הביטחון, העירייה ....) . התרגיל יתקיים בין השעות 15:00-19:00, בין השעות הללו יצטרכו התלמידים (כל אחד מתי שנוח לו, ממחשב בבית או כל מחשב אחר שהוא נמצא לידו בשעות אלו) להיכנס למרחב הכיתתי ולבצע משימה שהציבה שם מחנכת הכיתה. אנא סייעו וודאו עם ילדכם שהוא מבצע את המשימה כנדרש. התרגיל הוא חובה וחשוב ביותר כדי שנוכל להפיק לקחים במידה ויהיו להמשך.
הורים יקרים שלום, ביום שני 4.2.13 יתקיים תרגיל למידה מרחוק לתלמידי כיתות ג-ו. מטרת התרגיל לוודא את תקינות המערכת ולתרגל עם התלמידים מה עושים במידה ולא מגיעים לבית הספר (בהוראת משרד החינוך, משרד הביטחון, העירייה ....) . התרגיל יתקיים בין השעות 15:00-19:00, בין השעות הללו יצטרכו התלמידים (כל אחד מתי שנוח לו, ממחשב בבית או כל מחשב אחר שהוא נמצא לידו בשעות אלו) להיכנס למרחב הכיתתי ולבצע משימה שהציבה שם מחנכת הכיתה. מחר יכנסו נאמני מחשב לכיתות וייסבירו לתלמידים מה בדיוק צריך לעשות. אנא סייעו וודאו עם ילדכם שהוא מבצע את המשימה כנדרש. התרגיל הוא חובה וחשוב ביותר כדי שנוכל להפיק לקחים במידה ויהיו להמשך.
ביום שלישי ה-23.10.12, ז' בחשון תשע"ג, התקיים תרגיל למידה בחירום בכל רחבי הארץ.בשל ההיענות והנכונות הרבה מצדכם להשתתף בפעילות, מערכות רבות לא עמדו בעומס הכניסות ולכן אתרים רבים קרסו.ישנה חשיבות רבה לתרגול למידה מרחוק כחלק מהיערכות לשעת חירום ואנו מודים לכולכם על שיתוף הפעולה.
קרא עוד...
קרא עוד...
ביום רביעי, 16.1.14 יצאו חברי מועצת התלמידים עם רכזת מועצת התלמידים (סיגי) למרכז ויצ"ו. חברי המועצה לקחו חלק פעיל במסיבת טו בשבט שנערכה בויצ"ו ל"נשות הגיל הבוגר" בשכונה. בסיום המסיבה מכרו חברי המועצה עציצים מהחממה האקולוגית.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
כרטיס תלמיד - לעולים לכיתה א תשע"ה
16:25 (17/05/15) סילבי שושני
קרא עוד...
טקס יום התשע"ה שהציגו תלמיד שכבת ו, מחזור כ"ט. לחיצה על כות
קרא עוד...
ביום רביעי התקיים טקס יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה. את הטקס הובילו תלמידי שכבת ה' בהובלת המחנכת סיגי. לחיצה על על הכותרת תוביל לצפייה בטקס.
קרא עוד...
אֵינֶנִּי יוֹדֵעַ מָה לבחור כמַתָּנָה שֶׁאַגִּישׁ בְּיוֹם הַהֻלֶּדֶת למְדִינָה. הַאִם דֶּגֶל על תּוֹרן בְּלָבָן וְכַחוֹל אוֹ כְּרָזָה שעִטַּרְתִּי בְּעַצְמִי בַּמִּכְחוֹל? הַאִם אוֹר בַּמְּנוֹרָה, אוֹ פַּטִּישׁ רַעֲשָׁן, זִיקוּקִים בַּשָּׁמַיִם עִם אֵשׁ וְעָשָׁן? וְאוּלַי לָּה אַגִּישׁ רְחוֹבוֹת נְקִיִּים, חוֹרְשׁוֹת מלבלבות, שָׂדוֹת יְרוּקִים, נְחַלִים אֵיתָנִים, אֲדָנִיּוֹת בּחַלּוֹן, אֲנָשִׁים מחָייכִים וּמְבָרְכִים בְּשָׁלוֹם? מָה, מָה אַגִּישׁ לִמְדִינָה בְּיוֹם הוֹלָדָתָהּ? אוּלָי רָק הַבְטָחָה חֲרִישִׁית וְקָטְנָה שֶׁאֶהְיֶה כָּאן אִיתָה תָּמִיד- כּל שָׁנָה ושָׁנָה ( מַתָּנָה לִמְדִינָה/ אֱלִי רווה )
קרא עוד...
לא לשכוח: לא מגיעים לומדים מהבית, משימות במרחבים הכיתתיים
בחודש נובמבר יצוין ברחבי העולם 'יום הסובלנות הבינלאומי'. כפי שנכתב בהצהרת עקרונות הסובלנות של ארגון אונסק"ו: "סובלנות הינה הרמוניה בין שונויות. היא אינה רק חובה מוסרית, אלא גם דרישה פוליטית וחוקית. כדי לחולל מודעות ציבורית, כדי להדגיש את הסכנות שבאי-סובלנות, וכדי לחדש את המחויבות ואת הפעולה למען קידום הסובלנות והחינוך, אנו מכריזים בזאת ש-16 בנובמבר יהיה "יום הסובלנות הבין-לאומי".
קרא עוד...
פתחנו את שנת הלימודים תשע"ה בצורה חלקה וללא תקלות . האווירה בבית הספר נעימה ומורגשת תנופת עשיה חינוכית .שתי מורות נוספו לצוות בית הספר, שירן אפריים -חינוך גופני ואיריס ידיד (משרה מלאה) מורת שילוב ורכזת טיפול בפרט. הצלחה רבה! ברצוני לבשר לכם שמנח"י החלו בשיפוץ אולם הספורט של בית הספר , שיפוץ שאמור להסתיים עד אחרי החגים, בינתיים מתקיימים שעורי חינוך גופני בחצרות בית הספר. אנא ציידו את ילדכם בבקבוקי שתיה ובכובעים.אי לכך ,השנה לא נקיים טקס חגי תשרי במקום הטקס המרכזי יתקיימו פעילויות שכבתיות ביום שני 22.9.14 ולפני חופשת סוכות. ביום שישי השבוע 19.9.14 נחזור למסורת בית הספר " ביס לכל כיס " ( ארוחות בוקר אותן מכינים תלמידי כתות ו ומוכרים לתלמידי בית הספר בשקלים בודדים. על מנת לממן את מסיבת הסיום ). אנו חוזרים ומזמינים אתכם להכנס לאתר בית הספר, למרחבים הכיתתים על מנת להתעדכן בנעשה ולשמור על קשר. אני חוזרת ומבקשת, רעננו את כללי התקנון והקפידו שילדכם יכבד אותם.מזכירה לכם שתפו אותנו באירועים שקוראים בבית הספר על מנת שנוכל לשמור על אקלים חינוכי מיטבי. מאחלת הצלחה לכולנו,דורית
קרא עוד...
הורים יקרים שלום רב,אנו נמצאים בשלהי חופשת הקיץ.חופשה ארוכה ,השנה היתה קשה ומתוחה. כולי תקווה שלמרות המצב הביטחוני הצלחתם לנוח ולהנות עם ילדכם.צוות בית הספר ערוך ומוכן לקבלתם חזרה לחיקנו. יום הלימודים הראשון 1.9.14, יום שני ,יתחיל כרגיל בשעה 8.00 ויסתיים בשעה 12.00. הצהרון יפעל בין השעות 12.00-15.00.מיד ביום שלישי מערכת השעות תכנס לתוקפה ויום הלימודים יסתיים בשעה 13.30 ( ברוב הכתות ). בשעה 8.30 נערוך טקס פתיחת שנה וקבלת התלמידים החדשים, מיד לאחריו בשעה 9.00 נקיים תרגיל ירידה למרחב מוגן.בהפסקה נערוך תרגיל נוסף. במחצית השניה של היום ילדכם יקבלו את ספרי הלימוד ואת תקנון בית הספר.אנו פונים אליכם ומבקשים לקרוא ולהסביר לילדכם את התקנון ואת חשיבותו.את ספרי הלימוד יש לעטוף ולשמור עליהם במהלך כל השנה.בסוף השנה יחזירו התלמידים את הספרים לבית הספר. ילד שיחזיר ספר מרופט יאלץ לרכוש חדש תמורתו. יש להגיע בתלבושת בית הספר .תלמידי כתות א יתחילו את שנת הלימודים ב 31.9.14 ביום לימודים מקוצר.נא שריינו ביומן, מפגש הורים ביום ראשון 7.9.14 בעבר נוציא הזמנה מפורטת.מאחלת הצלחה לכל משפחת מדעי טכנולוגי.
קרא עוד...
הורים רבים חווים תסכול, כעס ודאגה לנוכח התגלית כי ילדם אינו מצליח להגן על עצמו ואולי אף חושש להתעמת עם חבריו. כיצד מלמדים ילדים להגן על עצמם? גילת מלכאן סטיקלרו מייעצת
קרא עוד...
קרא עוד...
מרחב כיתתי
מקצועות לימוד
חדשות
דבר המנהלת
שיר השבוע
חוזרים
חיים ברשת- גלישה נבונה
מדע וטכנולוגיה
השפה העברית
כשילד פוגש עיפרון-נושאים לכתיבה
ספרייה
במעגלי השנה
פרשת שבוע
לקראת רישום לכיתה א
צהרון
אומ"ץ בקהילה
מועצת תלמידים
חינוך גופני
ליגת השכונות
אשכולות חשיבה
זהירות בדרכים
כתבו עלינו
מצגות וסרטונים
למידה בשעת חירום
תשע"א
תשע"ב
תשעב
תשעג
תשע"ג
תשע"ד
תשעד
תשעה
תשע"ו
תשע"ז
הבוגרים שלנו
הענן החינוכי